קוד הנחה וקופונים של BOOKING.COM

גלה את קודי ההנחה העדכניים והמבצעים המאומתים לחיסכון בלעדי ב-BOOKING.COM

הדירוג שלך: ללא חתימה
דֵרוּג: 4.3 - 3 קולות

קודי הנחה פעילים של BOOKING.COM

מידע כללי על BOOKING.COM

Booking.com היא פלטפורמת ההזמנות המקוונת הפופולרית בעולם. מסיבה זו, צוות Couponius הקדיש זמן ומשאבים נוספים כדי לכתוב מדריך מקיף שיעזור לך בחוויה המקוונת שלך עם Booking.com. בין אם אתה משתמש מנוסה או חדש ב-booking.com, מטרת המדריך הזה היא לחסוך לך זמן ולעזור לך לבחור את הדילים הטובים ביותר עבור הטיולים שלך. מדריך זה הוא תוצאה של הניסיון האישי של חברי צוות Couponius, המומחים שלנו ותוצאה של מחקר מקוון מקיף ב-Booking.com, באתרים מתחרים ומקורות ביקורות של לקוחות. אנו מוצאים ביקורות מאנשים אחרים שטיילו עם Booking.com ושיתפו את החוויה שלהם באינטרנט כדי לעזור מאוד בהימנעות מטעויות ובבחירת העסקאות והאפשרויות הטובות ביותר. לכן אנו מבקשים ממך, אם אתה רוצה לשתף אותנו במשהו הקשור לחוויית Booking.com שלך, או לכל אתר אחר, לכתוב לנו בכתובת [מוגן בדוא"ל].

מה זה Booking.com ואיך זה עובד

 • Booking.com הוא פורטל המציע למשתמשים מבחר רחב של אפשרויות לינה ברחבי העולם. Booking.com מציעה בעיקר שירותי הזמנה מקוונת לנכסים כגון מלונות, דירות, בתי נופש ואתרי נופש. משתמשי Booking.com יכולים לחפש נכסים על סמך קריטריונים שונים כגון מיקום, מחיר, שירותים וביקורות משתמשים. הפלטפורמה מיועדת לנוסעי פנאי ועסקים כאחד.
 • פורטל Booking.com מציע למשתמשים גם אפשרות להזמין טיסות, לשכור רכבים ביעד או אפילו להזמין מסעדות דרך שותפיו. 
 • צוות Couponius מעריך את המאמץ של Booking.com לפרסם באתר מדריכי טיולים קצרים בתדירות גבוהה ליעדים גלובליים שונים. אנו מתרשמים לטובה ממגוון המקומות שנבחרו ומאיכות המידע ולכן אנו ממליצים בחום למצוא השראה בהצעות של Booking.com לטיולים שלכם.
 • בתוך כל נכס שמוצג באתר, משתמשים יכולים למצוא ציון המוענק על סמך ביקורות שהשאירו לקוחות. הנכסים מדורגים עד 10, בהתאם לחוויית המשתמש והמתקנים שמציע הנכס. כמו כן, בכל עמוד נכס תמצאו פרטים על מתקנים המוצעים בחינם או בתשלום, כגון חניה, אינטרנט אלחוטי, ארוחת בוקר, ספא, בריכה או כל הטבה אפשרית אחרת, אז אנא קראו בעיון את המתקנים הכלולים בחבילה או אלה. זמין תמורת תשלום.
 • תשלומים ב-Boooking.com יכולים להתבצע בזמן ההזמנה או, אם הנכס מאפשר זאת, לאחר מכן, עד 48 שעות לפני שהייתכם או כאשר אתם מגיעים למקום האירוח. אנא קראו היטב את תנאי התשלום, יתכן שאם תשלמו לאחר ההזמנה, העלות הכוללת תהיה גבוהה יותר.
 • אנו מעריכים את שפע המידע ואפשרויות המיון של נכסים הקיימים ב-Booking.com ורואים את האתר כסטנדרט בתעשייה. חווית המשתמש נעימה ולמרות שיש הרבה מאוד נכסים ואפשרויות חיפוש, הניווט באתר נשאר פשוט ונעים.
ריק

כיצד לחסוך כסף ב-Booking.com

 • הצעד הראשון שאתה צריך לעשות כדי לקבל את המבצעים הטובים ביותר של booking.com הוא לפתוח חשבון לקוח ולהירשם לניוזלטר. מכיוון ש-booking.com מעדכנת את המבצעים שלה בתדירות גבוהה, יש צורך להירשם כמנוי כדי לקבל גישה להצעות האחרונות.
 • צוות Couponius ממליץ להתקין גם את אפליקציית booking.com לנייד. אנו חושבים שזה הממשק הטוב ביותר לגישה ל-booking.com ותהיה לך גישה להזמנות שלך, למבצעים ולהצעות העדכניות ביותר ב-booking.com בכל מקום שבו אתה נמצא. אנחנו אוהבים את האופן שבו האפליקציה עוברת אופטימיזציה ורואים את זה הכרחי כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר בעת הזמנת נכס ב-booking.com.
 • בחר תמיד בנכסים המציעים ביטול חינם עד 48 שעות לפני שהותך. בדרך זו, אם יתעוררו נסיבות בלתי צפויות, Booking.com תחזיר את כספך.
 • חפשו נכסים אשר, במסגרת אותו תקציב, כוללים ארוחת בוקר או שירותים אחרים כגון חניה חינם, גישה לספא או מתקני מנוחה. כמו כן, בחר בקפידה נכסים כך שהם מציעים גישה נוחה לתחבורה ציבורית בעת נסיעה למדינות אחרות, או קרובים לאזורי העניין שלך כדי למנוע עלויות הובלה נוספות.
 • חסוך ב-Booking.com עם תוכנית Genius. חברי Booking.com מתוגמלים על נאמנותם באמצעות תוכנית Genius. תוכנית זו יכולה לזכות בהנחות נוספות על הזמנת נכסים ומכוניות בתוספת הזדמנות לקבל ארוחת בוקר כלולה או שדרוג חינם לחדר סופריור. במסגרת התוכנית, ישנן שלוש רמות שונות של הטבות כדלקמן: רמה 1 לחברים מתחילים, עם 10% הנחות על נכסים והשכרת רכב במקומות נבחרים; רמה 2, כאשר הגעתם למספר של 5 הזמנות במשך שנתיים ומציעה 2-10% הנחה במקומות נבחרים ו-15% על השכרת רכב, אפשרות לארוחת בוקר חינם ושדרוג לחדר סופריור בנכסים נבחרים; רמה 10, כאשר הגעתם ל-3 הזמנות במשך שנתיים ומציעים 15-2% הנחה במקומות נבחרים ו-10% הנחה על השכרת רכב, ארוחת בוקר חינם ושדרוג לחדר סופריור בנכסים נבחרים בתוספת תמיכה בעדיפות מ-Booking. com.
 • חסוך תוספת באמצעות קודי הטבה של Booking.com: Booking.com מציעה לחבריה קודי הנחה, או מחרוזות של תווים וספרות, שהוזנו כחלק מההזמנה המקוונת יכולים להביא הטבות נוספות להצעה הנבחרת. הטבות אלו יכולות להיות: אחוז קבוע מהסכום הכולל, סכום שנוכה מסך ההזמנה או הטבות נוספות כגון: ארוחת בוקר כלולה, חניה חינם במקום, שדרוג לחדר סופריור ועוד רבים. 
ריק

קודי הטבה של Booking.com

 • מכיוון שהם דרך חשובה לחסוך כסף בעת ביצוע הזמנה דרך Booking.com, אנו נספק לך פרטים נוספים על קודי הנחה, מה הם, כיצד למצוא אותם וכיצד להשתמש בהם.
 • צוות קופוניוס, מחפש כל הזמן את קודי ההנחה והקופונים הטובים ביותר עבורכם ואנחנו מפרסמים אותם מדי יום, אז כל שעליכם לעשות הוא לבקר אותנו.
 • תנאים ומגבלות של קוד הנחה של Booking.com: לקודי הנחה תמיד יש תנאים לחול. תנאים אלו יכולים להיות קשורים לערך ההזמנה המינימלי עליו הם חלים, לסוג מסוים של מוצר שעליו ניתן להחיל אותם, או אפילו למותג או מוצר ספציפי עבורם הם מציעים את ההטבה. אנא קרא את התנאים בעיון כאשר אתה מוצא קוד הנחה של booking.com כדי שתוכל להחיל אותו בצורה נכונה על ההזמנה שלך וליהנות מכל היתרונות שהוא מציע.
 • תקופת תוקף קודי ההנחה של Booking.com: לקודי הנחה, כמו מבצעים, יש תקופת תוקף שבמהלכה ניתן להשתמש בהם. לכל קוד הנחה שאנו מפרסמים מוגדרת מגבלת זמן זו, מכיוון שאנו רוצים לחסוך לך זמן חשוב ואיננו רוצים שתנסה קודים שפג תוקפם וכבר אינם מועילים להזמנות שלך. ראוי לציין שלפעמים קודי ההנחה הללו, גם אם המועד שהוזכר על ידי booking.com חלף, עדיין עשויים לעבוד, אז אם לא מצאתם קוד הנחה טוב והזמן מאפשר, אנא נסה את הקודים שפג תוקפם מכיוון שיש סיכוי שהם עדיין עשוי לעבוד.
 • קודי ההנחה של Booking.com שפורסמו ב-Couponius: מכיוון שאנו בצוות Couponius אוהבים הנחות, אנו רוצים שהמבקרים שלנו יקבלו את המבצעים וההנחות הטובות ביותר בקניות ב-booking.com. אז אנחנו מבלים זמן רב בלימוד האתר booking.com, ניוזלטר booking.com וחשבונות המדיה החברתית booking.com, בחיפוש אחר קודי ההנחה העדכניים ביותר. במקביל, אנו גם מתעדכנים בקודים המתפרסמים באתרי הנחות אחרים ובודקים כל יום עם מקורות מהימנים כגון www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac ועוד רבים אחרים.
 • תמצא רשימה של קודים שנבדקו ומתעדכנים על ידי צוות Couponius לעתים קרובות בדף זה. אנא אל תנסה רק אחד או את זה שנראה הכי טוב עבור ההזמנה שלך, אלא נסה את כולם, ואז תוכל להחליט איזה מהם מביא לך את התועלת הגדולה ביותר וליישם אותו. 
 • כיצד להחיל קודי קידום ב-booking.com: כדי לעזור לך להחיל קוד הנחה של booking.com במהירות ובצורה נכונה, יצרנו מדריך בעמוד זה. נא לגלול לתחתית העמוד כדי לעקוב אחר ההוראות כיצד להחיל קודי הנחה באתר booking.com. הוספנו גם תמונה כדי לחסוך לך זמן נוסף בכך שנראה לך היכן בדיוק להזין את קוד ההנחה.

שאלות נפוצות על BOOKING.COM

האם BOOKING.COM מציע קודי הנחה?

נכון לעכשיו ישנם 25 קודי הנחה ומבצעים שיעבדו עבור BOOKING.COM ביולי 2024 והקופון האחרון שנוסף היום מציע 6% הנחה.

כמה אתה יכול לחסוך עם קודי הנחה של BOOKING.COM?

הסכום שתוכלו לחסוך עם קוד הנחה מ-BOOKING.COM יכול להשתנות בהתאם לערך ההזמנה ולשווי ההנחה המוצעת. נכון לעכשיו, אחוז ההנחה הוא בין 6% ל-$100, והסכום שנחסך יכול להגיע לכמה מאות יורו, תלוי במצב.

מהם הקופונים וקודי ההנחה הטובים ביותר עבור BOOKING.COM?

קוד ההנחה המאומת הטוב ביותר עבור BOOKING.COM הוא (תחילת קיץ 24) ומציע ללקוחות הנחה של -100$ לרכישות ביולי 2024.

האם קודי קידום עובדים ב-Booking.com?

תשובה קצרה, כן! Booking.com מציעה לחברים קודי קידום באתר האינטרנט שלה, בחשבונות המדיה החברתית ובניוזלטרים.

אילו קודי קידום מכירות מציעה Booking.com?

להלן סוגי קודי ההטבה של Booking.com שתוכלו לצפות למצוא:
 • שוברים לחברים חדשים
 • שוברים לחברים קיימים
 • שוברי שדרוג חינם

היכן אוכל למצוא קוד הטבה עבור Booking.com?

אתה יכול למצוא קודי קידום של Booking.com המפורסמים באתר, חשבונות מדיה חברתית, ניוזלטרים בדוא"ל, או אפילו מאתרי קופונים כמו www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.promocodis.com, www.retailmenot.com או www.dealspotr.com.

האם אוכל להשתמש בקוד הטבה של Booking.com מספר פעמים?

ובכן, זה תלוי בתנאים וההגבלות הספציפיים שנקבעו על ידי Booking.com עבור הקוד הספציפי הזה. כדי לדעת אם אתה יכול להשתמש בקוד הנחה מספר פעמים, עליך לבדוק את התנאים וההגבלות הקשורים לקוד.

האם לקודי המבצע של Booking.com יש תאריך תפוגה?

כל קודי ההטבה של Booking.com תקפים לזמן מוגבל בלבד, אז אנא בדוק את תאריך התפוגה.

מה אם קוד ההטבה של Booking.com שלי לא עובד?

אם הקוד שהזנת לא עובד עליך:
 • בדוק אם הזנת את הקוד נכון
 • בדוק את תאריך התפוגה של הקוד
 • בדוק אם חלות הגבלות (קודי קידום מכירות מסוימים תקפים רק עבור פריטים או קטגוריות מסוימות.
 • ודא שאתה מנסה להשתמש בקוד עבור המוצרים הנכונים).
אם כל זה לא עובד, אתה תמיד יכול לחפש קוד הנחה אחר ולנסות אותו.

כיצד להשתמש בקוד הטבה ב-Booking.com

ודא שאתה מקבל את הדילים הטובים ביותר ב-Booking.com על ידי שימוש בקופונים להנחה. הפק את המרב מהנסיעות העתידיות שלך על ידי חיסכון בכל פעם

 • 1
  עבור אל Booking.com והשתמש בתיבת החיפוש כדי למצוא מבצעים זמינים והצעות קידום מכירות אחרות.
 • 2
  בחרו מלון או אכסניה או כל סוג אחר של אירוח שתמצאו והחליטו על החדר.
 • 3
  כנסו לאתר הקופון, חפשו קודים זמינים וכשתמצאו אחד מתאים להזמנה שלכם העתיקו אותו ללוח או רשמו על פיסת נייר או מסמך וורד.
 • 4
  חזור ל-Booking.com, התחבר לחשבון שלך או צור אחד בשלב זה ובדף סיכום ההזמנה הדבק את הקוד שלך בשדה המבצע - הזן את קוד ההטבה שלך - או הקלד אותו ידנית באמצעות המקלדת.
 • 5
  לחץ על הכפתור הגש וסיים את תהליך ההזמנה.

קודי הנחה פעילים עבור BOOKING.COM

🛍️ קטגוריה מסעות
🔥 סה"כ הצעות 25
🎇️ קודי הנחה 4
📌 מבצעים 21
➡️ הקופון הטוב ביותר -$100 הנחה
🆕 הקופון החדש ביותר 15% הנחה
🚚 משלוח חינם כן
🔄 תקופת החזרה ימי 30
⏳ עדכון אחרון 15 יולי 2024

קודי הקופון הטובים ביותר עבור BOOKING.COM

קוד BOOKING.COM תיאור ההצעה של BOOKING.COM פג תוקף
N/A חסוך 15% על שהיות ברחבי העולם עם ההזמנה N / A
N/A לחץ כדי לראות השכרת רכב זולה N / A
N/A נהנה מ-10% הנחה על הרכישה שלך עם הרשמה בדוא"ל N / A
N/A קבל 10% הנחה על השכרת רכב נבחרים. חיסכון מיוחד ב-Booking.com N / A

אפשרויות תשלום

PAYPAL
ApplePay
כרטיס אשראי

אפשרויות משלוח

בדוא"ל

אפשרויות יצירת קשר

Oosterdokskade 163, 1011 DL, אמסטרדם, הולנד
Booking.com
@booking.com
Booking.com
booking.com

תכונות והטבות של BOOKING.com 
 • האם אתה צריך סיבות נוספות לגרום לך להשתמש ב-Booking.com? להלן תמצא את התכונות והיתרונות של אחת מחברות הנסיעות הדיגיטליות המובילות בעולם.
 • יותר מ-30.000.000 רישומים המכסים 150.000 יעדים. תמיכת שירות לקוחות 24/7.
 • גישה ל-Genius Loyalty ולתוכנית השותפים שתביא לך תגמולים והטבות מדהימות.
 • ללא דמי הזמנה.
 • הבטחת התאמת מחיר.
טיפים לחיסכון של BOOKING.com
 • האם אתה אוהב לטייל אבל לפעמים אתה חושב שזה קצת יקר? עצות החיסכון שלנו יעזרו לך לשנות את דעתך. כל יום תרצו לטייל יותר ויותר.
 • הירשם לניוזלטר כדי לפתוח את העסקאות הסודיות.
 • קבל 15% הנחה עם מבצעי חופשה.
 • הורד את האפליקציה כדי לקבל הנחות בלעדיות לנייד בלבד.
 • הרוויח מיילים בכל פעם שאתה מזמין מלון.
 • הזמינו את הטיול הבא שלכם בבלאק פריידי, מכירות חג המולד או כל אירוע מכירות מיוחד אחר וקבלו הנחה של לפחות 15%.
זכויות יוצרים © 2024 Couponius.com. כל המידע המוצג הוא כותרת אינפורמטיבית.